Reference - Kreativní Bublina
Jsme tým PR specialistů z Brna. Děláme PR se vším, co k němu patří. Integrovaně. Efektivně. Kreativně. Od vztahů s médii, přes obsahový marketing po Employer Branding.
20215
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20215,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Reference

Naše schopnosti vyzkoušela už celá řada klientů.

 

Podívejte se na vybrané projekty a ukázky naší práce.

kentico

Kentico Software: PR pro světový software z Brna

 

IT firmě Kentico Software pomáháme se vztahy s médii. Jedním ze záměrů spolupráce je budovat image Kentica jako opinion leadera ve svém oboru. Společně s klientem proto pro média tvoříme jedinečný a užitečný obsah, který nám pomáhá se v nich prosazovat. Primárně pracujeme s českými médii, konzultujeme ale také globální PR a pomáháme vyhodnocovat jeho efektivitu.

“Je nám potěšením s Kreativní Bublinou pracovat nejen na českém, ale i na světovém PR, které je pro Kentico klíčové. Jejich osobní přístup a tvrdá práce se několikrát ukázala jako nepostradatelná.”

 

Robert Pinkas, Kentico Software

thermona
Thermona: PR a obsah pro českého výrobce kotlů

 

Tradičnímu českému výrobci kotlů Thermona pomáháme se zviditelněním v online i printových médiích a zároveň pro něj připravujeme obsah s cílem budovat pozici opinion leadera v oboru vytápění.

qi
Informační systém QI: Odborný obsah, který zaujme

 

DC Concept je český výrobce informačního systému QI. Nové i stávající klienty se společně snažíme oslovit kvalitním obsahem. Nemalým pomocníkem jsou nám při tom média.

“Hledali jsme cestu, jak vytvářet hodnotný a atraktivní obsah a jak ho efektivně distribuovat naší cílové skupině v rámci PR. To se nám s Kreativní bublinou daří na výbornou. Oceňujeme vysokou úroveň výstupů i profesionální jednání – prostě radost spolupracovat.”

 

Vladan Košut, DC Concept

mktfest

mktfest

Marketing Festival: Copywriting webu a dalšího obsahu 

 

Největší konferenci o digitálním marketingu u nás jsme pomáhali s texty pro web a dalším obsahem pro její čtvrtý ročník.

Industry Jewels

industryjewels
Industry Jewels: Copywriting webu o betonových náušnicích

 

Industry Jewels, výrobcům netradičních betonových šperků, jsme pomáhali s nastavením jejich komunikace a kompletním copywritingem jejich webu.

“Spolupráce s Bublinou byla skvělá! Na dotazy odpovídali i v noci, práce byla dodána velmi rychle a precizně. S jejich službami jsem byl velmi spokojený a mohu jen doporučit.”

 

Václav Ptáčník, Industry Jewels

Potřebujete pomoci s PR nebo obsahem?

Kontaktujte nás