Public Relations Brno I Kreativní Bublina
Chcete, aby se o vás mluvilo v médiích? Dostaneme vás a vaše produkty pomocí PR blíže k vašim zákazníkům. Zároveň vám pomůžeme budovat značku a pozici opinion leadera.
public relations; pr; public relations brno; media relations; vztahy s médii
14479
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14479,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Public Relations

…a bude se o vás mluvit!

 

Umíme na vašem podnikání najít to zajímavé. A zpracovat to tak, že těmto informacím žádný novinář neodolá a rád je předá svým čtenářům, vašim potenciálním zákazníkům.

Zase píšou
Strategické Media Relations

 

Vztahy s novináři je třeba budovat dlouhodobě, abyste se pro ně stali zaručeným zdrojem zajímavých informací. My je vytváříme pomocí silných témat a kreativity. Sledujeme aktuální mediální scénu, rozpoznáme, která témata jsou ve vašem podnikání zajímavá a nabízíme je žurnalistům v pro ně optimální formě. Mimo to průběžně vyhledáváme a domlouváme další příležitosti, jak vás v médiích zviditelnit.   

Akce pro novináře

 

Osobní vztahy s novináři jsou důležité. Připravíme pro vás tiskovou konferenci, kulatý stůl, press trip do vaší firmy nebo jinou akci pro média. Kreativně – tak aby na ni novináři nejen přišli, ale aby o vás poté i napsali. Vše na klíč a bez starostí.  

Přijde někdo
leady
Mediální analýzy a optimalizace PR

 

Chcete vědět, jaký obraz má vaše značka v médiích? Zanalyzujeme, co a jak se o vás v minulosti psalo a výsledky porovnáme s vaší konkurencí. Na základě toho vypracujeme rozbor vašeho mediálního obrazu a doporučíme, jak jej vylepšit. Děláme měřitelné PR  – společně s vámi stanovíme cíle komunikace s médii, výsledky průběžně vyhodnocujeme a PR aktivity díky tomu dokážeme optimalizovat.

Krizová komunikace

 

Nejlepší krizová komunikace je ta, která nenastane. Poradíme vám, jak krizi předcházet a jak se na ni připravit. Naučíme vás, jak zvládat komunikaci u očekávatelných krizových situací a připravíme plán na ty neočekávatelné. Tak, aby byly dopady hrozby na vaši značku vždy minimální.

Krize

Potřebujete pomoci se svým PR?

Kontaktujte nás