Public Relations

Díky rokům zkušeností ve spolupráci s médii víme, co dokáže upoutat pozornost jejich čtenářů – vašich potenciálních zákazníků. Ve vašem byznyse umíme najít to zajímavé a přetavit to v téma zpracované tak, že mu novináři neodolají.

Vztahy s médii na klíč

PR nechte kompletně na nás. Ujmeme se ho od přípravy strategie přes výběr témat a zpracování podkladů pro média až po vyhodnocování mediálního zásahu. Vždy si přitom zakládáme na dlouhodobé spolupráci, která nám pomůže vybudovat pozici vaší firmy jako zdroje důvěryhodných informací pro média. Vztahy s novináři vytváříme pomocí silných témat a kreativity. Každý den pracujeme s příběhy, které stojí za to komunikovat. Ten váš mezi nimi může být už zítra.

Jak spolupráce probíhá

Analyzujeme výchozí stav

Jak jste řešili PR doteď? Kdo jsou vaši zákazníci a jaká média sledují? Jaká témata váš byznys nabízí? Jakých cílů chcete prostřednictvím PR dosáhnout? Sejdeme se a vše společně probereme.

Sestavujeme PR strategii

Navrhneme, jak stanovených cílů pomocí PR dosáhnout. Zvolíme okruhy témat a formy jejich zpracování. Vybereme vhodná média a konkrétní novináře, které budeme se zpracovanými tématy oslovovat. Nastavíme také mechanismy pro vyhodnocování přínosu PR pro váš byznys.

Připravujeme PR plán

Ačkoli máme za léta práce v PR vybudovanou síť kontaktů na novináře v jednotlivých médiích, základem pro úspěch jsou témata a kvalita jejich zpracování. Průběžně sledujeme, co se v médiích řeší a co novináře zajímá, a přicházíme s návrhy, jak témata zpracovat. Společně pak připravujeme jejich plán a podrobný harmonogram.

Pracujeme na tématech a nabízíme je novinářům

Podle PR plánu připravujeme ve spolupráci s vámi jednotlivá témata a podklady pro novináře. Následně jim je nabídneme formou tiskové zprávy, exkluzivního článku, rozhovoru nebo třeba návštěvy ve vaší firmě.

Vyhodnocujeme a optimalizujeme

Průběžně monitorujeme média a dáváme vám vědět, jakmile o vás vyjde nějaký článek nebo zmínka. Každý měsíc připravujeme souhrnný report informující o mediálním zásahu. Pravidelně vyhodnocujeme plnění cílů spolupráce a na základě analytických dat ji optimalizujeme.

Podívejte se, komu jsme s PR už pomohli

Celou spolupráci projektově povedeme. Veškerý obsah máme v cloudu, kdykoliv tak máte přístup k aktuálním verzím. Komunikujeme transparentně a srozumitelně, budete tak mít dobrý přehled o spolupráci.

Případová studie pro Kentico Software

Kentico Software je brněnská IT firma, která se celosvětově proslavila díky svému nástroji pro správu webových stránek a online marketingu.

Více

Případová studie pro firmu Thermona

Thermona je největší český výrobce plynových kondenzačních kotlů. Vše, co jste si za posledních 5 let přečetli o firmě Thermona, jsme napsali my.

Více

Přemýšlíte, zda je PR to pravé pro vás?
Ozvěte se nám a probereme to.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku