Employer Branding I Kreativní Bublina
Hledáte nové zaměstnance nebo potřebujete posílit interní PR? Pomůžeme vám vybudovat image zaměstnavatele, u kterého bude radost pracovat.
employer branding; interní pr
19850
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19850,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Employer Branding

…a o schopné zaměstnance nebudete mít nouzi!

 

Chcete zaujmout mladé talenty i zkušené odborníky? Pomůžeme vám vybudovat značku atraktivního zaměstnavatele, který umí upoutat pozornost potenciálních zaměstnanců, ale také pomocí kvalitního HR a interního PR udržet ty stávající. 

 

Nastupujete prvního
Náborové kampaně

 

Pomůžeme vám vymyslet a zrealizovat cílenou náborovou kampaň. Ať už klasickými, nebo netradičními komunikačními kanály. Nejdříve zjistíme, čeho si na vás jako na zaměstnavateli vaši zaměstnanci cení. Díky tomu určíme hlavní benefity práce u vás a cílovou skupinu lidí, které skutečně hledáte. To nám pomůže s následným copywritingem náborových inzerátů a návrhem dalších PR a komunikačních aktivit, kterými potenciální zaměstnance zaujmeme.

Interní PR

 

Loajalitu šikovných zaměstnanců je třeba neustále budovat a podporovat. Rádi Vám s tím pomůžeme zlepšením interní komunikace. Ať už jde o firemní newsletter nebo magazín, akce pro zaměstnance, vyhodnocování jejich spokojenosti nebo další aktivity – zanalyzujeme vaše pracovní prostředí, navrhneme strategii vhodnou pro vaše interní PR a kompletně ji zrealizujeme.  

Neměnil bych

Potřebujete pomoci s Employer Brandingem?

Kontaktujte nás