Employer Branding

Chcete zaujmout mladé talenty i zkušené odborníky? Pomůžeme vám vybudovat značku atraktivního zaměstnavatele, který umí upoutat pozornost potenciálních zaměstnanců, ale také udržet ty stávající.

Dlouhodobé budování značky i náborové kampaně

Máte pocit, že už jste vyzkoušeli všechno, ale nábor přesto stagnuje? Nechte si zpracovat analýzu a poradit možnosti, kde a jak oslovit vaši cílovou skupinu potenciálních zaměstnanců. Rádi vám pomůžeme budovat značku atraktivního zaměstnavatele i sestavit online nebo offline náborovou kampaň. Máme mnohaleté zkušenosti s:

Jak spolupráce probíhá

Analyzujeme výchozí stav

Na začátku společně určíme cíle spolupráce. Projdeme aktivity, které jste již dělali, nakoukneme i k vaší konkurenci. Společně najdeme silné stránky i prostor pro zlepšení.

Zajišťujeme témata a připravujeme komunikační plán

Za každým projektem vidíme komunikaci témat, která jsou relevantní pro určitou cílovou skupinu. Nevíte, co zajímá vaše zaměstnance? Uděláme průzkum a zjistíme to.

Sestavujeme HR strategii

Když známe cíl, můžeme navrhnout cestu, která k němu povede. Strategii stavíme na základě dat, rešerší a zkušeností. Vybereme pro vás vhodné komunikační nástroje i obsah, díky kterému budete jedineční. Součástí strategie je i harmonogram a měřitelné cíle.

Pracujeme na vašem HR brandu

Rozdělíme si kompetence s vaším in-house týmem. Zajistíme, abychom se nehledali v procesech, ale byli efektivní a transparentní. Pravidelné online cally nebo přítomnost přímo ve firmě pro nás není problém. Díky tomu bude obsah vznikat hladce a s maximální efektivitou.

Vyhodnocujeme a optimalizujeme

Plníme definované cíle? Má spolupráce smysl? Co můžeme zlepšit? Pravidelně budeme hledat cesty, jak naši spolupráci posunout k ještě větší spokojenosti – vaší i vašich zaměstnanců..

Podívejte se, komu jsme s employer brandingem už pomohli

Celou spolupráci projektově povedeme. Veškerý obsah máme v cloudu, kdykoliv tak máte přístup k aktuálním verzím. Komunikujeme transparentně a srozumitelně, budete tak mít dobrý přehled o spolupráci.

Případová studie pro společnost ŠMÍDL

Holding Šmídl poskytuje komplexní logistické služby včetně stavebních prací a přepravy sypkých materiálů.

Více

Případová studie pro výrobky IMI NORGREN

S výrobky IMI NORGREN se běžně setkáváte, aniž byste si to uvědomili. Ventily od IMI vám například otevírají dveře v MHD.

Více

Potřebujete získat nové zaměstnance?
Ozvěte se, poradíme vám.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku