Content Marketing

Kvalitní obsah umí nejen prodávat, ale také budovat důvěru a vztah zákazníků k vaší značce. Ať už potřebujete zvýšit poptávku po svých produktech, získat nové leady, nebo budovat svůj trust brand, pomůžeme vám vašich cílů díky obsahovému marketingu dosáhnout.

Obsah od A až po Z

Rádi vám pomůžeme s kompletní správou obsahového marketingu i s návrhem jeho koncepce pro vaši firmu. Obrátit se na nás můžete, pokud potřebujete:

Jak spolupráce probíhá

Analyzujeme výchozí stav

Na začátku společně vyložíme karty na stůl a zanalyzujeme vaše zákazníky, produkty, firmu i vaši dosavadní komunikaci a konkurenci. Definujeme si „SMART“ cíle spolupráce.

Sestavujeme obsahovou strategii

Společně navrhneme cestu, jak cíle spolupráce naplnit. Stanovíme si typy a formy obsahu, stejně jako komunikační kanály, kterými ho budeme k vašim zákazníkům dostávat. Nastavíme také mechanismy pro vyhodnocování přínosu obsahu pro váš byznys.

Zajišťujeme témata a připravujeme obsahový plán

Klíčovým pro naplnění obsahové strategie jsou kvalitní témata. Průběžně sledujeme, co právě řeší vaši zákazníci, o čem se mluví, a přicházíme s návrhy, jak tato témata zpracovat. Společně pak připravujeme plán témat a jejich harmonogram.

Tvoříme obsah na míru a vypouštíme ho do světa

Na základě strategie a plánu tvoříme obsah tak, aby zaujal vaše zákazníky, a následně moderujeme diskuzi s nimi. V tom si rozdělíme kompetence s vaším in-house týmem. Zajistíme, abychom se nehledali v procesech, ale byli efektivní a transparentní.

Vyhodnocujeme a optimalizujeme

Plní strategie definované cíle? Co můžeme zlepšit? Pravidelně budeme sledovat, jaký obsah (ať už typem nebo formou) pomáhá vašemu byznysu nejvíce, a podle toho budeme následně optimalizovat obsahový plán.

Od kreativních nápadů po copywriting

Celou spolupráci projektově povedeme. Veškerý obsah máme v cloudu, kdykoliv tak máte přístup k aktuálním verzím. Komunikujeme transparentně a srozumitelně, budete tak mít dobrý přehled o spolupráci.

Případová studie pro společnost TESCAN

Společnost TESCAN ORSAY HOLDING patří mezi přední světové výrobce elektronových mikroskopů a dalších vědeckých přístrojů pro výzkum mikrosvěta.

Více

Případová studie pro firmu MONEUS

MONEUS je brněnská firma, která svým zákazníkům pomáhá v oblasti účetnictví a daňové optimalizace.

Více

Chcete své zákazníky také oslovovat pomocí kvalitního obsahu?

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku