Content marketing I Obsahový marketing I Kreativní Bublina
Připravíme pro vás kvalitní obsah, který prodá vaše produkty a vybuduje love brand, na který se budou zákazníci s radostí a důvěrou obracet.
obsah; obsahový marketing; content marketing; Brno
19823
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19823,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Content Marketing

…a zákazníci na vás nedají dopustit!

 

Kvalitní obsah umí nejen prodávat, ale také budovat důvěru a vztah zákazníků k vaší značce. Ať už potřebujete zvýšit poptávku po svých produktech, získat nové leady nebo budovat svou trust brand, pomůžeme vám vašich cílů pomocí obsahového marketingu dosáhnout.

Obsah
Obsahové strategie

 

Bez pořádné obsahové strategie se vaše cíle naplnit nepodaří. Stavíme ji na pevných analytických základech – od výsledků vaší stávající komunikace, přes analýzu konkurence až po průzkum mezi vašimi zákazníky. To vše nám umožní poznat, jak si stojíte a kam je potřeba váš obsah směřovat. Společně stanovíme strategii, určíme komunikační témata a vybereme způsoby, kterými je k vašim zákazníkům dostaneme. Zní to možná složitě, ale uvidíte, že vás hravě provedeme celým procesem.

Copywriting

 

Texty jsou základem obsahu. Ať už potřebujete napsat článek na blog, natextovat celý web nebo třeba jediný e-mail, umíme to udělat tak, abychom hovořili jazykem vaší cílové skupiny. Nepíšeme pouze texty, které prodávají, ale takové, které naplní i vaše další cíle.

Píšu si
Hezký obrázky
Videa a grafika

 

Obsah není jen o chytrých textech. Videa a grafika, která chytne za oko (a někdy i za srdce) – bez toho se v dnešním online světě neobejdete.

Sociální sítě

 

Pokud máte připravený skvělý obsah, je i komunikace na sociálních sítích hned o něco jednodušší. Rádi se pro vás ujmeme komunikace na Facebooku, Twitteru, Instagramu a LinkedIn, budeme je pravidelně plnit obsahem, bavit se s vašimi zákazníky a poskytovat jim potřebnou péči.

Hashtag
Bloguji
Spolupráce s blogery

 

Blogeři a YouTubeři jsou pro mladou generaci opinion leadery. Vybereme ty správné pro váš produkt a domluvíme s nimi spolupráci, díky které dostaneme vaši značku k tisícům lidí.

Potřebujete pomoci s obsahem?

Kontaktujte nás