TESCAN

Jak přiblížit složitý svět elektronové mikroskopie běžným lidem? A proč to vůbec dělat? V případě TESCANu v tom hrál svoji roli i lokální patriotismus. Brno je světovým centrem elektronové mikroskopie a v TESCANu jsou na to náležitě hrdí. 

Přestože většina elektronových mikroskopů míří na export do celého světa, ve spolupráci s TESCANem jsme připravili české stránky, kde fanoušci elektronové mikroskopie naleznou celou řadu užitečných informací i krásných obrázků. 

„Martin a Kreativní bublina čerpají ze svých zkušeností a nabízejí víc než jen práci obsahové agentury. Jejich strategický náhled kombinovaný s praktickými dovednostmi obsahového marketingu nabízí možnosti využití jejich služeb při zavádění nových procesů, stavbě komunikačních projektů od základu nebo při dlouhodobých aktivitách v rámci externí a interní komunikace. V tomto rozsahu s Kreativní Bublinou spolupracujeme a budeme spolupracovat,“ zhodnotil spolupráci Maroš Karabinoš, Global Marketing Director TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.

Spustili jsme facebookovou stránku „Mikroskopy z Brna”, která slouží pro sdílení firemních novinek i oborových aktualit. Podílíme se na výběru témat do firemního magazínu. Pořádáme výstavy v brněnském prostoru, kde elektronovou mikroskopii a TESCAN představujeme široké veřejnosti. 

Díky přesahu mezi jednotlivými marketingovými disciplínami dokážeme připravovat texty rychle, kvalitně a s minimální časovou zátěží pro pracovníky TESCANu. Zároveň zajišťujeme, že TESCAN bude mluvit jedním stylem. Od wallmarketingu po tiskovou zprávu. 

Výsledek?

Podařilo se nám z nuly vybudovat platformu pro všechny fanoušky elektronových mikroskopů a světa kolem nich. Díky aktivní interní komunikaci jsou zaměstnanci informováni o novinkách ve firmě. Z webových stránek TESCANu se stal největší český web o elektronové mikroskopii. Témata přebírá i globální centrála holdingu.

 

Potřebujete pomoci s obsahovým marketingem?

Obraťte se na nás