IMI NORGREN

S výrobky IMI NORGREN se běžně setkáváte, aniž byste si to uvědomili. Komponenty pro pohyb médií, jako je voda nebo stlačený vzduch, se nejčastěji uplatňují v oboru automotive, průmyslové automatizace, potravinářství, železniční dopravy, medicínské techniky, energetiky a výroby nákladních vozů. Ventily od IMI vám tak například otevírají dveře v MHD.

IMI NORGREN v modřickém CTParku dlouhodobě roste a je tak prakticky v neustálém náboru. Ať už se jedná o pozice operátorů do výroby, nebo vyhledávání talentů pro náročný mezinárodní výměnný Graduate program, umíme pomoci. Nové uchazeče se nám daří oslovovat prostřednictvím online kampaní nebo reklam ve vyhledávačích a na sociálních sítích. Dále zařizujeme billboardové a letákové kampaně. Díky jednotnému vizuálu vše funguje synergicky a agilně, tak jako výroba v IMI.  

Spolupráce funguje projektově. Žádná zbytečná fee nebo vysoké měsíční poplatky. Vše dodáváme na klíč podle předem schválených projektů. Máme úspěšně za sebou také realizace mimo náš přímý záběr, jako například wallmarketing, firemní videa nebo produktové fotografie.  

Výsledek? Synergie, která funguje.

Dodali jsme na klíč webové stránky www.hybemesvetem.cz a pomohli firmě s prezentací na náborových portálech. Vedeme dlouhodobě kampaně na sociálních sítích ve vyhledávačích. Necílíme pouze na online publikum, ale realizujeme i offline letákové kampaně, billboardové prezentace nebo podporu interní komunikace.  

Díky propojení jednotlivých komunikačních aktivit se nám daří oslovovat cílové skupiny v regionu. Přivedli jsme dostatek relevantních zájemců na zveřejněné náborové inzeráty. Reagovali jsme na dotazy uchazečů a reagovali na jejich připomínky přímo na facebookovém profilu.

Potřebujete vytvořit náborovou kampaň nebo image atraktivního zaměstnavatele?

Ozvěte se nám