100 tisíc na spolupráci s Kreativní Bublinou
Jsme tým PR specialistů z Brna. Děláme PR se vším, co k němu patří. Integrovaně. Efektivně. Kreativně. Od vztahů s médii, přes obsahový marketing po Employer Branding.
20390
post-template-default,single,single-post,postid-20390,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Získejte až 100 tisíc
na spolupráci s námi

Získejte až 100 tisíc
na spolupráci s námi

I letos můžete na spolupráci s námi získat příspěvek ve výši až 100 000 Kč. Díky Kreativním voucherům od Jihomoravského informačního centra a města Brna.

 

100 tisíc? Řekněte mi, v čem je háček!

 

Žádný háček. Jen pár základních podmínek:

 

  • Voucher můžete získat, jen pokud jste firma z Jihomoravského kraje a vytváříte produkt nebo službu v hlavních sektorech Regionální inovační strategie. Nebo jste subdodavatelem takové firmy.

 

  • Voucher pokrývá max. 75 % celkové hodnoty zakázky, která musí být minimálně 50 000 Kč bez DPH.

 

  • Z přihlášených projektů se losují ty, které příspěvek získají.

 

  • A hlavně – musíte se registrovat do 16. 2. 2018!

 

 

Další informace a podrobnosti k celému procesu najdete na webu Jihomoravského informačního centra, kde se můžete k voucherům taky přímo zaregistrovat.

 

 

Chcete do toho jít s námi? Ozvěte se nám a společně připravíme projekt, který nakopne vaše podnikání.

Václav Baženov
vaclav@kreativnibublina.cz

Po letech strávených v agentuře se rozhodl dělat PR jinak. S Martinem Čepičkou založil Kreativní Bublinu a společně pomáhají klientům z nejrůznějších odvětví. Václav se specializuje na PR a obsahový marketing, svou sílu ale čerpá z pevných marketingových základů. Díky tomu dokáže PR vnímat z širší perspektivy potřeb každého klienta a pomoci mu v jeho boji za spokojenými zákazníky.